Sekretariat 2018/19

Her finner du info om sekretariatet.

- Kontaktliste

- Oppsett ajour pr 7. jan 2019

Kiosk og sekreteriat 2018_19_vinter.pdf

- Instruks 

INSTRUKSER_SEKRETARIAT_201718_Otra IL.pdf

- Brukerveiledning Live kamprapport

ta---brukerveiledning-klubb-v-1.4.pdf


Sekreteriatsmedlemmer 2018/19

HerreTony Halsall

Linda Wienenga
tony@otrail.no/90781614

linwie@ae.no/90543147
Dame
Kåre Eikild

Ingunn Kile
keikild@gmail.com/91161828

ingunn.kile@homail.com/94529891
G14
2004/05


Sigmund Olav Syrtveit

Laila Hodne
sigmund.olav.syrtveit@e-h.kommune.no/90063774

hodnel@yahoo.no/40842468
J15
2004/05

Tom Arild Homme

Torbjørn Bjoraa
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

tbjoraa@yahoo.no/90201015
J13
2006


Tom Arild Homme
tom.arild.homme@gmail.com/91609916
G13
2006



Pål Aas

Frank Bjørgan
paal@ragnaraas.no/95155496

fobjorgan@mil.no/95171114
J12
2006





Ingunn Kile


ingunn.kile@homail.com/94529891


Legg til ny layout boks

Powered by: Bloc