Foreldrekontakter 2018/19

Her finner du info om foreldrekontakter

- Kontaktopplysninger

- Oppsett - Kiosk og sekreteriat 2018_19_vinter.pdf

- instruks - Instruks for foreldrekontakt.pdf


Se ellers menypunktet Kiosk, for alt som omhandler denne

Foreldrekontakter  2018/19

G15/16
2003



Arild Gjeitrem

Vara: Inge Eftevand
arild.gjeitrem@ees.no/90985560

inge.eftevand@e-h.kommune.no/90517089
J15/16
2003/02



Tor Daasvatn

Vara: Richard Tjølsen
tdaasnes@agder.no/94158311

richard_falken@hotmail.com/97785163
G14
2004/05


Torhild Anette Brenna

Vara: Cathrine E. Bødtker
tab@vabb.no/48032923

stjernebyen@gmail.com/90518055
J14
2004


Heidi Kjetså

Vara: Tore Tveit
hkjetså@gmail.com/41432456

tt@evjemoen.no/98441890
J13
2005


Monica Eftevand

Vara:
Jeanette Heddy Johansen
monica.eftevand@gmail.com/48192174


jeanetteheddy@gmail.com/90985565
G12
2006



Judith Eikenaar

Vara: Jan Petter Lie
albert.kjets@vabb.no/95068091

jp.lie@hotmail.com/95025708
J12
2006



Bente Krüger  Kvitne

Vara: Linda Smeland
bente.kvitne@e-h.kommune.no/99042924

Suljicsmeland@hotmail.com/40543511
G11
2007/08
Nanny Camilla Ose

Janne Gustava Odde
nanny164@hotmail.com/91717126

jalandaa@hotmail.com/99085900
J11
2007
Linda Vågsdalen

Vara: Line Hestvåg
linda.vagsdalen@me.com /47663843

line@hestvaag.no/92455391
J10
2008
Solfrid E. Uleberg

Vara: 
s_uleberg@hotmail.com/92668943
G9
2009
Anette Lislevand

Vara: 
anette.lislevand@gmail.com/91707838

 
J9
2009



Levert av IdrettenOnline