Sekretariat 2018/19

Her finner du info om sekretariatet.

- Kontaktliste

- Oppsett ajour pr 7. jan 2019

Kiosk og sekreteriat 2018_19_vinter.pdf

- Instruks 

INSTRUKSER_SEKRETARIAT_201718_Otra IL.pdf

- Brukerveiledning Live kamprapport

ta---brukerveiledning-klubb-v-1.4.pdf


Sekreteriatsmedlemmer 2018/19

HerreKåre Eikild

Linda Wienenga
keikild@gmail.com/91161828

linwie@ae.no/90543147
Dame
Marit Haugjord

Tony Halsall
marit.haugjord@e-h.kommune.no/95877093

tony@otrail.no/90781614
G15/16
2003



Mirjam Pettersen

Alf Morten Tallaksen
mirjam.pettersen2@gmail.com/91584440

amtallaksen@e-h.kommune.no/40046555
J15/16
2003/02



Tom Roger Øydne

Susanne Ramsgaard
tomroger@touring.no/47935470

sramsgaard@hotmail.com/93860209
G14
2004/05


Sigmund Olav Syrtveit

Laila Hodne
sigmund.olav.syrtveit@e-h.kommune.no/90063774

hodnel@yahoo.no/40842468
J14
2004

Tom Arild Homme

Torbjørn Bjoraa
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

tbjoraa@yahoo.no/90201015
J13
2005


Nina Kjetså

Monica Eftevand
nina.kjetsa@vabb.no/91547814

monica.eftevand@gmail.com/48192174
G12
2006



Pål Aas

Frank Bjørgan
paal@ragnaraas.no/95155496

fobjorgan@mil.no/95171114
J12
2006



Tom Arild Homme

Ingunn Kile
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

ingunn.kile@homail.com/94529891


Legg til ny layout boks

Levert av IdrettenOnline