Foreldrekontakter 2019/20

Her finner du info om foreldrekontakter

- Kontaktopplysninger

- Oppsett - Kiosk og sekreteriat 2019_20.pdf

- instruks - Instruks for foreldrekontakt.pdf


Se ellers menypunktet Kiosk, for alt som omhandler denne

Foreldrekontakter  2019/20

G15
2004/05


Vara: Cathrine E. Bødtkeranita.austenaa@hornnes.com /90726275
J15
2004/05


Anita Jørstadanita.jorstad@bygland.kommune.no/46441725
G13
2006



Jan Petter Liejp.lie@hotmail.com/95025708
J13
2006



Linda Smeland
Vara:
Tor Daasvatn
Suljicsmeland@hotmail.com/40543511


G12
2007/08
Janne Gustava Oddejalandaa@hotmail.com/99085900
J12
2007
Line Hestvåg

Vara: Dag Refsnes
line@hestvaag.no/92455391

sjt98refsnes@hotmail.com/90973940
J11
2008
Ruth Nyhaven
Vara: 
Hilde Birkeland
ruthnyhaven36@hotmail.com/41615319

hildeklepsland@hotmail.com / 97544620
G10
2009
Monica Eftevand

monica.eftevand@gmail.com/48192174


 
J9/10
2009/10
Hilde Birkelandhildeklepsland@hotmail.com / 97544620
G9
2010
Linda Smeland
Vara:
Anne Løland
Suljicsmeland@hotmail.com/40543511 
J8
2011
Anne Beate Rysstadannebrysstad@gmail.com/90631830
G8
2011
Siv Merete Hattebergsm_hatteberg@hotmail.com/90058921




Levert av IdrettenOnline