Sekretariat 2019/20

Her finner du info om sekretariatet.

- Kontaktliste

- Oppsett ajour pr 7. oktober 2019

Kiosk og sekreteriat 2019_20.pdf

- Instruks 

INSTRUKSER_SEKRETARIAT_201718_Otra IL.pdf

- Brukerveiledning Live kamprapport

https://www.handball.no/globalassets/turneringsadmin/live/enkel/livehandball_enkel_270819.pdf 



Sekreteriatsmedlemmer 2019/20

HerreTony Halsall

Linda Wienenga
tony@otrail.no/90781614

linwie@ae.no/90543147
Dame
Kåre Eikild

Ingunn Kile
keikild@gmail.com/91161828

ingunn.kile@homail.com/94529891
J15
2004/05

Tom Arild Homme

Torbjørn Bjoraa
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

tbjoraa@yahoo.no/90201015
G13
2006



Pål Aas

Frank Bjørgan
paal@ragnaraas.no/95155496

fobjorgan@mil.no/95171114
J13
2006



Tom Arild Homme

Terje N. Abusland
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

tnabusland@gmail.com/90946963
G12
2007/08
Nanny Camilla Ose

Egil Klungeland
nanny164@hotmail.com/91717126

klungel@online.no/48131426
J12
2007
Dag Refsnes

Natalia Marin
sjt98refsnes@hotmail.com /90973940

nany_883@hotmail.com/97434599


Legg til ny layout boks

Levert av IdrettenOnline