Sekretariat 2020/21

Her finner du info om sekretariatet.

- Kontaktliste

- Oppsett ajour p


- Instruks 

INSTRUKSER_SEKRETARIAT_201718_Otra IL.pdf

- Brukerveiledning Live kamprapport

https://www.handball.no/globalassets/turneringsadmin/live/enkel/livehandball_enkel_270819.pdf 



Sekreteriatsmedlemmer 2020/21

HerreTony Halsall

Linda Wienenga
tony@otrail.no/90781614

linwie@ae.no/90543147
Dame
Kåre Eikild

Ingunn Kile
keikild@gmail.com/91161828

ingunn.kile@homail.com/94529891

G14
2006



Pål Aas

Frank Bjørgan
paal@ragnaraas.no/95155496

fobjorgan@mil.no/95171114
J14
2006



Tom Arild Homme

Terje N. Abusland
tom.arild.homme@gmail.com/91609916

tnabusland@gmail.com/90946963
G13
2007/08


Egil Klungeland


klungel@online.no/48131426
J13
2007
Dag Refsnes

Gunn Ellen Larsen
sjt98refsnes@hotmail.com /90973940

erlend1974@hotmail.com / 90535121
J12
2008
Ruby Abusdal

Kirsti Bjørndal
ruby.abusdal@e-h.kommune.no / 91818008

kir-bj@online.no / 90689510


Legg til ny layout boks

Levert av IdrettenOnline